Cieszymy się z sukcesów naszych zawodników na „dwóch kółkach”!

Od dawna wspieramy sport, dlatego ucieszyły nas sukcesy naszych zawodników! Przypomnijmy w skrócie kilka ich ostatnich osiągnięć.

Cieszymy się z sukcesów naszych zawodników na „dwóch kółkach”!

W trzech pierwszych wyścigach sezonu kategorii World Supersport 300 nazwa Accolade Smrž Racing Team pojawiała się w czołówce z niesłychaną regularnością. Jest to przede wszystkim zasługa utalentowanego Hiszpana José Luisa Pereza Gonzaleza, który po trzech wyścigach trzyma się z najlepszymi, zajmując czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej. Obecnie traci tylko cztery punkty do trzeciego miejsca i zaledwie piętnaście do pierwszego Włocha Mirka Gennai. Trzymamy kciuki!

Česká spořitelna Accolade cycling team punktuje! Marek Rauchfuss zajął doskonałe dziewiąte miejsce w silnie obsadzonym wyścigu Pucharu Świata we włoskim Finale Ligure. Poza tym zdobył imponujące drugie miejsce w prestiżowym Malevil Cup 2023. Na dłuższych dystansach świetnie radzi sobie także inna członkini drużyny, Karla Löffelmann. Świeża mistrzyni Czech zajęła dobre dwunaste miejsce na tej samej trasie podczas Mistrzostw Europy w rywalizacji z najlepszymi zawodniczkami starego kontynentu, na dodatek po chorobie. Gratulacje!

Jesteśmy naprawdę dumni, że możemy być częścią tak wspaniałych drużyn! Sukcesy sportowe są dla nas wielką inspiracją do dbania o sprawność i aktywność. Właśnie dlatego ogłosiliśmy kolejne wyzwanie „Accolade challenge” dla naszych pracowników. Ale o tym już następnym razem...